ویژگی های سالن ماساژ خوب چیست؟

ویژگی های سالن ماساژ خوب
1.5/5 - (2 امتیاز)

شما به عنوان مدیر یک مرکز ماساژ باید اطلاعات کافی در مورد ویژگی های یک سالن ماساژ خوب داشته باشید، تا بتوانید مرکز ماساژ خود را به یک سالن ماساژ ایده آل تبدیل کنید.

شما می‌توانید برای دیده شدن بیشتر سالن ماساژ خود، آن را به صورت رایگان و آسان در ماساژ رزرو ثبت کنید.

فاکتورهایی و ویژگی های که برای داشتن یک سالن ماساژ خوب باید در نظر گرفت، شامل موارد زیر است :

محیطی پاکیزه و بهداشتی : مکانی که برای ماساژ در نظر گرفته می‌شود باید تمام پروتکل های بهداشتی در آن رعایت بشود و همواره سالم و بهداشتی باشد.

فضای کافی : فضایی که برای ماساژ در نظر گرفته شده است باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا فضای کافی برای رفت و آمد مشتریان و ماسورها و چیدن وسایل ماساژ وجود داشته باشد.

استفاده از ماسورهای حرفه‌ای و خوش برخود: ماسورها باید کاملا در حرفه‌ی خود دارای مهارت باشند. همچنین بایدخوش برخود باشند و طوری نباشند که به نظر مشتری توجهی نداشته باشد.

لوازم مورد نیاز سالن ماساژ : شما به عنوان یک مدیر سالن ماساژ این نکته را باید در نظر داشته باشید که برای رضایت مشتریان خود و حفظ آن‌ها باید علاوه بر استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین لوازم ماساژ، تجهیزات لازم مشتریان را در کمترین زمان برای مرکز خود تهیه کنید.

دیزاین سالن ماساژ : طراحی داخلی سالن باید طوری باشد که حس امنیت و آرامش را به مشتری منتقل کند.

برای این منظور می توان به موارد زیر دقت کرد:

استفاده از رنگ های مناسب: بهتر است از رنگ‌های گرم و ملایم مانند: سبز روشن، هلویی، کرم، سفید و آبی روشن و.. استفاده کرد تا به مراجعه کننده احساس آرامش بدهد.

وسایل تزئینی: برای زیباتر شدن محیط می‌توان از وسایل تزئینی و یا حتی حوضچه های کوچک آب، مبلمان شیک با رنگهای انرژی بخش استفاده کرد.

استفاده از سیستم صوتی: پخش یک موسیقی ملایم در ایجاد حس خوب بسیار موثر است.

استفاده از کفپوش مناسب : بهتر است برای سالن های ماساژ از سنگ و سرامیک استفاده نشود و به جای آنها از کفپوش های نرم و حتی در بعضی از جاها از موکت و یا فرش های فانتزی استفاده شود.

نورپردازی مناسب : می توانید از انواع لوسترها و یا نورهای سقفی که جنبه تزئینی هم دارند استفاده کنید.

پیشنهاد می‌شود مقاله جالب  گران قیمت ترین ماساژهای دنیا را در ماساژ رزرو مطالعه کنید.

ارسال نظر