بهترین مراکز سالن ماساژ در شرق تهران و پیروزی و تهرانپارس

مراکز ماساژ در شرق تهران و پیروزی و تهرانپارس
0 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

بهترین مراکز سالن ماساژ در شرق تهران و انواع ماساژ و اسپا در پیروزی و تهرانپارس با تخفیفات ویژه و آدرس و مشخصات، در سایت ماساژ رزرو برای راحتی دسترسی و قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده است.

بهترین مراکز سالن ماساژ در شرق تهران و پیروزی و تهرانپارس

  • مرکز ماساژ ژیناسا
  • سالن ماساژ قوی سفید
تخفیف و رزرو آنلاین سالن ماساژثبت سالن ماساژ

در دنیای پر استرس و مملو از هیاهوی امروز چندین و چند راه برای رسیدن به آرامش وجود دارد. یکی از بهترین راهکارهایی که در برابر انسان وجود دارد و می تواند به آن پناه برد تا هم سلامتی و شادابی به دست آورد و هم آرامش روان، ماساژ است. نکته مهم در انجام  ماساژ ، انتخاب بهترین نوع ماساژ  برای هر فرد می‌باشد.

مشخصات همه مراکز سالن ماساژ در شرق تهران، پیروزی و تهرانپارس

 ردیف  نام سالن شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 ۱ مرکز ماساژ ژیناسا ۰۲۱۷۷۸۸۲۴۰۰ تهرانپارس ، خیابان رشید ، نبش کوچه  ۱۴۸، پلاک ۱۱۹، طبقه منفی ۲
۲ مرکز ماساژ قوی سفید ۰۲۱۷۷۷۵۳۶۵۵ پیروزی خیابان ۵ نیروهوایی ابتدا خیابان پنجم پلاک ۶۵
 ۳ مرکر ماساژ یو می هو تهرانپارس، خیابان جشنواره، پلاک ۱۸۳

ماساژ به دو دلیل انجام می‌شود: یا برای آرامش و ریلکسی و یا اینکه حالت درمانی دارد.

معمولا افراد به دلیل خستگی و میزان استرسی که در طول یک هفته به آنها وارد می‌شود، برای آرامش و تمدید اعصاب به انواع ماساژ ریلکسی روی می‌آورند. که انصافا تاثیرگذار هم است.

ماساژ درمانی از تکنیک‌های مختلفی تشکیل شده است که برای بیماری هایی چون آرتروز گردن، کمر درد، دردهای سیاتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اکثر مواقع برای ماساژ از دست‌ها و انگشتان استفاده می‌شود، اما امکان استفاده از بازو و آرنج نیز برای این کار وجود دارد. ماساژ درمانی برای نقاط مختلفی از کمر، دست و نیز ماساژ کف پا کاربرد دارد.

معمولا در یک جلسه ماساژ، بیمار بر روی یک تخت دراز کشیده و لباس‌های راحت می‌پوشد. متخصص ماساژ ممکن است از روغن یا لوسیون برای کاهش اصطکاک دست خود با پوست بیمار استفاده کند. گاهی اوقات، افراد در حالتی از ماساژ درمانی استفاده می‌کنند که روی یک صندلی نشسته‌اند. یک جلسه ماساژ می‌تواند نسبتاً کوتاه باشد، یا ممکن است برای یک ساعت یا حتی بیشتر ادامه داشته باشد.

شما می‌توانید بهترین مراکز سالن ماساژ در شمال تهران  و بهترین مراکز سالن ماساژ در تهران  را نیز در ماساژ رزرو مشاهده کنید.

برچسب‌ها: