ماساژ لاغری و تاثیرات آن بر بدن

ماساژ لاغری و تاثیرات آن
امتیاز دهید

آیا ماساژ باعث لاغری می‌شود؟ باید گفت بله. ماساژهایی وجود دارند به نام ماساژ لاغری که تاثیرات آن بر تناسب اندام شما زیاد است. ماساژ لاغری می‌تواند باعث افزایش چربی سوزی در نواحی ماساژ و کاهش بافت چربی در بدن شود. نکته دیگر اینکه انجام ماساژ، سبب کاهش استرس در بدن می‌شود، کاهش استرس نیز باعث افزایش حساسیت بدن به انسولین و کاهش سریع‌تر وزن خواهد شد البته باید توجه داشت که برنامه ماساژ لاغری در کنار رژیم غذایی مناسب که فاقد چربی‌های زیاد است، و ورزش، باعث تناسب اندام شما می‌شود.

تکنیک های ماساژ لاغری

در طول ماساژ لاغری که به ماساژ Kocoon نیز معروف است بر روی بدن شما تکنیک‌های مختلفی شامل مالش انجام خواهد شد. این تکنیک‌ها به شکستن و جابجایی چربی‌ها منجر و در نهایت سبب کاهش میزان سلولیت خواهد شد. انجام ماساژ لاغری باعث تحریک غدد لنفاوی و افزایش خون رسانی به بدن شده و می‌تواند منجر به بهبود روند کلی بدن شود. توجه داشته باشید که برای انجام ماساژ لاغری یا باید به مراکز تخصصی ماساژ مراجعه کنید و یا از دستگاه‌های ماساژور مناسب بهره ببرید.

به طور عمده سه نوع ماساژ درمانی وجود دارد که در آب کردن لایه های چربی بدن موثر هستند

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی نوعی ماساژ برای کاهش وزن است که باعث کاهش میل شما برای خوردن می‌شود. در این ماساژ از نوع ویژه ای از روغن ها برای این منظور استفاده می شود و ادویه جات, میوه ها, برگ ها و دانه ها برخی از مواد اولیه مورد استفاده برای این ماساژ هستند.

برای اطلاعات بیشتر از ماساژ آروماتراپی می‌توانید مقاله ماساژ آروماتراپی يا رايحه درمانی چیست و دارای چه فوایدی است؟ از سری مقالات ماساژ رزرو مطالعه کنید.

ماساژ لنفاوی

درست همانطور که از نامش مشخص است، ماساژ لنفاوی به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می‌کند و همچنین به افزایش قدرت ایمنی و خلاص شدن از شر همه سموم کمک خواهد کرد و باعث می‌شود تا از استرس و اضطراب نیز خلاص شوید .

ماساژ شکمی

ماساژ شکمی به شما کمک می‌کند تا از شر همه سموم بدن خود خلاص شوید و سوخت و ساز شما را بالا می‌برد و سیستم گوارشی‌تان را نرمتر از قبل به کار می‌اندازد. وقتی همه این اتفاقات می‌افتد، متوجه تغییر سبک زندگی خود خواهید شد که نه تنها کالری کمتری مصرف خواهید کرد بلکه یک سبک زندگی سالم و فعال نیزخواهید داشت.

پیشنهاد می‌کنیم، حتما قبل از مراجعه به مراکز ماساژ سایت ماساژ رزروکه دارای رزرو آنلاین همراه با تخفیفات ویژه بهترین مراکز ماساژ شهرهای مختلف می‌باشد را مشاهده کنید.

فواید ماساژ لاغری

  • با ماساژ لاغری شما می‌توانید به شکم و کمر و مناطقی از بدن که ماساژ رویش انجام می‌شود، شکل و فرم بدهید.
  • ماساژ لاغری باعث گردش خون و کاهش سلولیت در بدن می‌شود که این امر منجر به زیباتر شدن پوست می‌شود.
  • این ماساژ سطح انرژی بدنتان را افزایش می‌دهد.

موارد منع ماساژ لاغری

زمان مراجعه برای گرفتن این ماساژ نباید قبل از آن یک وعده غذایی سنگین خورده باشید. همچنین این ماساژ برای افراد زیر توصیه نمی‌شود.

  • خانم های باردار
  • افراد مبتلا به بیماری های سنگ کلیه و سنگ مثانه
  • افراد دارای فشار خون بالا
  • افراد داری بیماری های کیسه صفرا
  • افرادی که دارای فتق می باشند
  • همچنین افرادی که دارای زخم روده و معده می‌باشند

مدت زمان و هزینه ماساژ لاغری

مدت زمان این ماساژ بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه می‌باشد و هزینه آن نیز بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ هزارتومان بسته به مکانی که ماساژ می‌گیرید، متغییر است.

پیشنهاد می‌شود مقاله ویژگی های سالن ماساژ خوب چیست؟ را حتما مطالعه کنید.

ارسال نظر